Ve společnosti Amgen využíváme plný potenciál biotechnologie ke spolupráci a poskytování nových nástrojů pro klinickou praxi. V České republice se zaměřujeme na následující terapeutické oblasti:

ONKOLOGIE A HEMATOLOGIE

Amgen má portfolio inovativních přípravků a biosimilárních léčiv pro léčbu onkologických a hematologických onemocnění, jako jsou kolorektální karcinom, nemalobuněčný karcinom plic, leukémie a mnohočetný myelom.

LÉČBA ZÁNĚTLIVÝCH ONEMOCNĚNÍ

Společnost Amgen vyvinula léky pro léčbu zánětů a v současné době objevujeme inovativní molekuly pro léčbu chronických zánětlivých onemocnění. Některé ze stavů, pro které poskytujeme řešení, se týkají autoimunitních patologií, jako je revmatoidní artritida a psoriáza, které postihují miliony pacientů na světě.

ZDRAVÍ KOSTÍ

V oblasti všeobecného lékařství je společnost Amgen lídrem v oblasti osteologie s více než 20 lety zkušeností s výzkumem osteoporózy a je odhodlána bojovat s touto nemocí, aby pomohla lidem ve vysokém riziku zlomeniny snížit riziko první a následné zlomeniny. Další oblastí je také prevence vzniku kostním metastáz u onkologických pacientů.

KARDIOVASKULÁRNÍ ONEMOCNĚNÍ

Ve všeobecné medicíně se Amgen věnuje řešení důležitých vědeckých otázek s cílem zlepšit péči a život pacientů s kardiovaskulárním onemocněním, hlavní příčinou nemocnosti a úmrtnosti na celém světě.

Webové stránky pro lékaře

Navštivte náš web Amgen-edukace.cz s dalšími informacemi o našich přípravcích a vzdělávacími materiály pro lékaře.