×

Chcete přesmĕrovat na externí stránky a opustit stránky Amgen.cz?

NYNÍ OPOUŠTÍTE STRÁNKY SPOLECNOSTI AMGEN CESKÁ REPUBLIKA. Spolecnost Amgen s.r.o. není odpovedná za strukturu, texty, obrázky nebo presnost informací zobrazených na pripojovaném serveru nebo stránce.

×

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé léky.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jímž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupá-li na stránky určené pro odborníky

KARIÉRA

Benefity pro zaměstnance

Našim zaměstnancům nabízíme motivující finanční ohodnocení závislé na výsledcích, 1-3% příspěvek (z platu) na penzijní připojištění, životní pojištění do výše dvou ročních platů a 5 dnů dovolené nad rámec standardních 20 dní. Dále přispíváme na kulturu, sport a zdraví včetně 5 dnů zdravotního volna ročně, příspěvku na vzdělávání a studium anglického jazyka. Zaměstnancům umožňujeme využití služebního vozidla i pro soukromé účely.

Zaměstnavatel roku

Společnost Amgen ČR byla 2x vyhlášena zaměstnavatelem roku (2011, 2015): Aon Hewitt Best Employers (1. místo v kategorii malých a středních podniků o velikosti 50–200 zaměstnanců).

Pro vyhledání volných pozic klikněte ZDE