×

Přejete si pokračovat a opustit stránky a opustit Amgen.cz?

NYNÍ OPOUŠTÍTE WEBOVÉ STRÁNKY SPOLEČNOSTI AMGEN. Naše společnost nepřebírá žádnou odpovědnost za obsah následujících webových stránek a ani nijak nekontroluje přesnost informací na nich uvedených.

×

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé léky.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jímž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupá-li na stránky určené pro odborníky

Amgen a Hemsley Fraser získali mezinárodní ocenění za globální online vzdělávací program

Praha 30.9.2021

Společnost Amgen, jedna z největších světových biotechnologických společností, a světový specialista           na vzdělávání Hemsley Fraser, získali „bronzové“ ocenění „Excellence in Learning 2021“ od poradenské společnosti Brandon Hall za vysokou kvalitu online vzdělávání svých zaměstnanců.

Oceněný projekt nazvaný „Learning for Growth“ se skládá ze dvou částí: první je Amgen Learning Hub, který obsahuje virtuální obsahy vzdělávání,       a druhou je program rozšířených virtuálních školení vedených instruktory. Veškerý digitální vzdělávací obsah zahrnuje více než 25 témat, rozdělených     do tří kategorií: vedení sebe sama, řízení ostatních a řízení společnosti.

Účastníci se mohou učit svým preferovaným způsobem s řadou asynchronních online mikro-výukových prostředků, jako jsou interaktivní elektronické knihy, infografiky, videa, kvízy nebo podcasty.      V programu je také integrována řada různých zdrojů včetně obsahu interně vytvořeného Amgenem, obsahu od Hemsley Fraser a dalšího obsahu třetích stran.

Vzdělávací program „Learning for Growth“ je k dispozici všem zhruba 23 000 zaměstnancům společnosti Amgen         ve více než 20 zemích světa včetně České republiky a účinně podporuje zaměstnance v různých fázích jejich profesního rozvoje. „Líbí se mi, že program funguje jako vlastní knihovna i jako sociální síť mezi zaměstnanci. Obsahy je možné jednoduše poslat kolegovi, označit jako přečtené, kladně hodnotit, uložit si na později,“ říká k programu Martina Hauserová, HR manažerka české pobočky společnosti Amgen.

Globální online vzdělávací program byl spuštěn na začátku roku 2020 a nástup pandemie COVID-19 způsobil, že posun v přístupu k učení směrem k online výuce se stal zcela zásadním. Zapojení zaměstnanců do programu a jeho celkový dopad na kulturu učení je mimořádný: od implementace programu se počet realizovaných vzdělávacích akcí vedených instruktory oproti předchozímu roku zdvojnásobil a zaměstnanci společnosti Amgen si navíc prohlédli dalších 50 000 digitálních školicích materiálů.

Zdroj: https://www.hemsleyfraser.com/news-article/amgen-and-hemsley-frasers-digital-learning-transformation-achieves-international